Půjčovnu LoděKoza.cz najdete na Malé Skále, na GPS souřadnicích: 50.6427433N, 15.1945936E. Lodě předáváme u lávky přes Jizeru.

Předání lodí na Malé Skále

Pokud se rozhodnete začít plavbu na Malé Skále, zapůjčené lodě Vám předáme u lávky přes Jizeru. Nástupní místo se nachází v části obce Malá Skála zvané Labe. Poblíž se nachází parkoviště, kde můžete zanechat své auto. Dalšími orientačními body v okolí nástupního místa může být pizzerie nebo cukrárna.

Doprava autem

Pokud jedete od Železného Brodu, na začátku Malé Skály je benzínové čerpací stanice. Asi 50 metrů za ní se nachází parkoviště. Zde můžete nechat své auto. Také byste již měli vidět lávku a naše lodě.

V případě, že přijedete od Turnova, pokračujte po hlavní silnici přes Malou Skálu. Pojedete postupně okolo restaurace Ostrov, resturace Pod Pantheonem, pizzerie a cukrárny. Nyní byste měli vidět po pravé straně lávku a na levé straně parkoviště (kde můžete nechat své auto).

Cesta od vlaku

Jděte do centra obce k Boučkovu statku. Dále pokračujte po červené turistické značce směrem na Pantheon. Cestou minete kapličku, občerstvení U Řeky, poštu a Žlutou plovárnu (zde sídlí konkurenční půjčovna lodí). Pokračujte dále po lávce přes Jizeru. Na druhém břehu řeky na Vás již budou čekat rezervované lodě.

Více napoví následující mapa:


Zobrazit místo Základny půjčovny LoděKoza.cz na větší mapě