Outdoorové aktivity

/Outdoorové aktivity
Outdoorové aktivity 2016-12-10T12:10:58+00:00
  • Vysoké lanové překážky

Půjčovna lodí Jizera

Půjčovna LoděKoza.cz sídlí na Malé Skále. Můžete si vypůjčit plastové kanoe Samba nebo rafty Denali včetně veškerého vodáckého vybavení. Vybrané lodě Vám zdarma dovezeme na místo kde chcete začít plavbu po Jizeře. Turisté vyhledávají především úsek z Malé Skály na Zrcadlovou Kozu.

Pro školy máme připravený speciální program, který vede olympijský medajlista a mistr světa v kanoistice Miroslav Šimek.

Cena: od 300kč/os (pro školy 100kč/os)

Vysoké lanové překážky

V našem přírodním lanovém centru na Malé Skále na břehu Jizery můžete můžete zakusit spoustu adrenalinových zážitků na vysokých i nízkých lanových atrakcích. Naší specialitou jsou 4 obří lanovky, znichž dvě vedou přes Jizeru.

Tato aktivita je vhodná pro školy, firmy i pro rodiny s dětmi. Bezpečnost je zajištěna na vysoké úrovni našimi odbornými instruktory – na všech vysokých překážkách jste jištěni horolezeckými lany za pomoci instruktora. Během programu je možno se koupat v řece, opékat na ohni vlastní potraviny, nebo si objednat grilování u nás.

Cena: 250 Kč/os (pro školy 200 Kč./os)

Lanové centrum Malá Skála

Lezení na skalách v Českém Ráji

Lezení po pískovcových skalách v Českém ráji a v dalších pískovcových oblastech České republiky je nezapomenutelný zážitek. Po dobytí pískovcové věže se horolezci naskytne kouzelný výhled do Českého ráje.

Pískovcové skalní oblasti Českého ráje jsou z velké části tvořeny seskupením pískovcových věží a masivů. Pokud je jich více na relativně malé rozloze, jedná se o tzv. skalní města. Už více než sto let přitahují tyto skalní útvary pozornost turistů, dobrodruhů a horolezců

Zapůjčíme Vám kvalitní horolezecké vybavení, které zajistí Vaši bezpečnost i v těch nejextrémnějších horolezeckých situacích a zaručí, že si lezecký den opravdu užijete.

Lezení na skalách