Půjčovna Lodě Koza je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti vodáctví a aktivního odpočinku v Českém Ráji. V naší nabídce naleznete kvalitní české sportovní vybavení, které Vám pomůže si užít v našem regionu nezapomenutelné chvíle volna. Náš servis je skutečně komplexní a na prvním místě vždy je, aby naši klienti byli pokaždé maximálně spokojeni.

Ani na kole, ani pěšky! Máme pro Vás koloběžky.

Půjčovna Lodě Koza má pro Vás pro tuto sezónu jedinečnou novinku, která Vám zpříjemní víkend v Českém Ráji – objevili jsme pro Vás koloběžky. Jako první na Malé Skále Vám nabízíme spojení do nedávna zcela odlišných možností, jak aktivně odpočívat v Českém Ráji. Půl dne obdivujte krásy údolí řeky Jizery v kánoi nebo na raftu a zpět na místo startu si potom dojeďte pohodovým tempem na koloběžkách. Zjistili jsme, že koloběžka a jízda na ní je životní styl, a proto chceme i Vás nechat nahlédnout do tohoto specifického druhu aktivní zábavy.

Naše půjčovna koloběžek na Malé Skále a u restaurace Zrcadlová Koza vám nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Sportovní sortiment půjčovny je jak na vodě, tak na souši připraven pro celou vaši rodinu. Jednoduše ovladatelné kanoe Samba a nepotopitelné rafty Denali jsou oblíbené jak zkušenými vodáky, tak úplnými začátečníky. Také čtyři druhy koloběžek jsme vybrali způsobem, abychom potěšili trénované svalovce, ale také malé děti, které se právě naučily na kole.

Vybavení půjčovny koloběžek

Nezáleží na Vašem věku. V naší půjčovně máme vybavení pro malé děti i dospělé. Samozřejmostí je důraz na maximální bezpečí a ohled i na ty nejmenší. Proto je naše výbava neustále udržována v perfektním stavu a ke koloběžkám nabízíme v rámci ceny i cyklistické přilby. Pro potomky, kteří ještě neovládají jízdu na kole je možnost zapůjčit si i sedačku, kterou lze za koloběžku připnout podobně jako za kolo.

V nabídce naší půjčovny koloběžek najdete: