Časy, kdy byly koloběžky doménou pouze těch nejmladších, jsou dávno pryč a také kvalita současných koloběžek zásadně převyšuje ty, které si pamatujete ze svých mladých let. V naší nabídce jsou totiž výrobky předního českého výrobce, který pomohl znovu objevit jízdu na koloběžkách nejen v Českém Ráji. Přijďte si vyzkoušet, jaký je to pocit se odreagovat a zároveň si pohodově zasportovat. Spokojení uživatelé také poukazují na příznivé účinky koloběhu na bolest zad a je vhodný i jako rehabilitační a protahovací aktivita.

Kostka Tour Classic

Kombinace předního 26″ a zadního 20″ kola zaručuje skvělé vedení stopy. Velmi dobrou ovladatelnost a výdrž zaručují komponenty Shimano řady Alivio v kombinaci s obutím SCHWALBE Big Apple. Dlouhé vzdálenosti již pro Vás nebudou problém. Lehká, ale zároveň bytelná konstrukce zaručí, že každý váš krok vás s lehkostí přenese na rovině o desítky metrů dál. Přední i zadní brzda zajistí, že budete mít v každé situaci nad koloběžkou plnou kontrolu. Huštění tlaku v pneu je u 5 barů, což zajistí dobré vedení koloběžky i na štěrku a lesních cestách. Na tuto koloběžku se nemusí bát stoupnout ani těžké váhy, protože nosnost stroje je až 150 kilogramů.

Půjčovna koloběžek Kostka

Koloběžka Kostka Tour Classic

Kostka Hill Cross

Upravená geometrie, nejširší a nejdelší nášlapná plocha a dobré vedení stopy předurčuje koloběžku k nejširšímu využití. Na modelu bylo použito pneumatik Schwalbe Big Apple a tím bylo zaručeno pohodlí na dlouhé turistické jízdy ve všech terénech. Na koloběžku je možné namontovat standardní držák na cyklistické lahve a je vybavena stojánkem, abyste nemuseli koloběžku odkládat na zem.

půjčovna koloběžek Malá Skála

Koloběžka Kostka Hill Cross

Kostka Uni Cross

Prodloužená zadní plocha, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem a standardní nosnost 150 kilogramů předurčují Uni Cross pro jízdu městem i vesnicí. Vzhledem k pneumatikám SCHWALBE Big Apple je vhodná ale i pro náročné terény a rozbité české silnice.

Koloběžka Uni Cross

Koloběžka Kostka Uni Cross

Koloběžky pro děti

Pro nejmenší děti máme v nabídce koloběžky Kostka Kid Maxi a Kostka Kid Mini. První jmenovaná koloběžka je vhodná od pěti let. Nejmenší koloběžku Kid Mini zvládají děti již od tří let. Máme to ověřené na vlastních dětech :-).

Koloběžka Kostka Kid Maxi

Koloběžka Kostka Kid Maxi

Kostka Kid Mini

Koloběžka Kostka Kid Mini