Jsme zavedená půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – tedy na trase z Malé Skály do Mnichova Hradiště. Na tomto úseku má Jizera charekter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rodinou či přáteli.

A v čem jsme jiní? Jsme lepší! Nejenže půjčujeme lodě a vybavení za bezkonkurenční ceny, ale samozřejmostí je pro nás široký informační servis. Instruktáž, kilometráž vybrané trasy a individuální přístup – to jsou naše trumfy nad konkurencí.

Vybavení půjčovny lodí

Ve flotile půjčovny lodí najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Více informací najdete na stránce Vybavení půjčovny

Ceník půjčovny lodí

Ceník půjčovny jsme se snažili udělat co nejjednodušeji. V ceně je veškeré potřebné vodácké vybavení. Doprava objednaného vybavení na místo začátku plavby a odvoz půjčeného materiálu zpět je také zdarma.

Samozřejmě nepůjčujeme lodě pouze z Malé Skály. Splutí Jizery dále po proudu není problém – plavbu můžete zakončit v Příšovicích, Březině nebo Mnichově Hradišti. A pokud nechcete honit ujeté kilometry, zapůjčíme Vám loď na Malé Skále, v prostoru nad jezem. Když budete mít štěstí, třeba uvidíte u břehu ledňáčky.

Veškeré informace o cenách najdete na samostatné stránce Ceník. Pro školy a neziskové organizace máme připravené slevy.

Kontakt

Pokud se rozhodnete vyzkoušet služby naší půjčovny lodí, neváhejte se ozvat. Pro rezervaci materiálu z naší půjčovny můžete využít rezervační formulář. Pokud upřednostňujete jiné formy, kontaktní údaje jsou uvedené na samostatné stránce.