Jsme zavedená půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – tedy mezi Podspálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rodinou či přáteli. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba i na Kamenici.

A v čem jsme jiní? Jsme lepší! Nejenže půjčujeme lodě a vybavení za bezkonkurenční ceny, ale samozřejmostí je pro nás široký informační servis. Instruktáž, kilometráž vybrané trasy a individuální přístup – to jsou naše trumfy nad konkurencí.

Vybavení půjčovny lodí

Ve flotile půjčovny lodí najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Více informací najdete na stránce Vybavení půjčovny

Ceník půjčovny lodí

Ceník půjčovny jsme se snažili udělat co nejjednodušeji. Oproti konkurenci se lišíme tím, že cena je konečná. Nehrozí tedy navyšování o další poplatky, které je běžné v jiných půjčovnách. V ceně je veškeré potřebné vodácké vybavení. Přistavení na místo začátku plavby a odvoz půjčeného materiálu zpět je také zdarma.

Samozřejmě nepůjčujeme lodě pouze z Malé Skály. Na Vaše přání lodě dovezeme kamkoli budete chtít – třeba na Podspálov, abyste si mohli vychutnat zábavnou peřej Paraplíčko, která prověří nejen háčkovu pohotovost. Také splutí dále po proudu není problém – plavbu můžete zakončit v Příšovicích, Březině nebo Mnichově Hradišti. A pokud nechcete honit ujeté kilometry, zapůjčíme Vám loď na Malé Skále, v prostoru nad jezem. Když budete mít štěstí, třeba uvidíte u břehu ledňáčky.

Veškeré informace o cenách najdete na samostatné stránce Ceník. Pro školy a neziskové organizace máme připravené slevy.

Kontakt

Pokud se rozhodnete vyzkoušet služby naší půjčovny lodí, neváhejte se ozvat. Pro rezervaci materiálu z naší půjčovny můžete využít rezervační formulář. Pokud upřednostňujete jiné formy, kontaktní údaje jsou uvedené na samostatné stránce.