Víme, že nechcete řešit složitou dopravu materiálu. Proto Vám veškeré objednané vodácké vybavení přivezeme na požadované místo. Opět si je odvezeme z místa, kde plavbu ukončíte. Tuto službu poskytujeme v úseku mezi Malou Skálou a Svijany zdarma.

Pokud plánujete splout delší úsek, cenu dopravy si domluvíme podle Vaší objednávky. Ceník dopravy lodí mimo úsek Malá Skála až Svijany nemáme. Cenu určíme v závislosti na velikosti skupiny a vzdálenosti místa předání. Nemusíte se ale obávat horentní sumy. Doprava lodí rozhodně není to, na čem bychom chtěli vydělávat. Prostě napište, nějak se domluvíme.

Doprava lidí a osobních věcí

Přestože mnozí z Vás se ptají i po dopravě lidí nebo převozu osobních věcí, tuto službu nenabízíme. Nepropadejte ovšem panice, není to žádná tragédie. Na přepravu osobních věcí v lodi Vám půjčíme vodotěsné barely nebo nepromokavé vaky. Své věci díky tomu budete mít vždy v suchu a také při sobě. Jizera je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou. Pro Vaší osobní přepravu je vhodné využít vlak.

V lodi tam, na koloběžce zpátky

K přesunu můžete také využít koloběžky z naší půjčovny. Podél Jizery vede nová cyklostezka Greenway Jizera. Koloběžky díky tomu nejsou pouhý dopravní prostředek, ale příjemná zábava na zbytek dne. Navíc při současném zapůjčení koloběžek a lodí nabízíme zajímavé ceny.

Přečtěte si více informací o koloběžkách.