V půjčovně LoděKoza.cz si můžete vybrat ze tří typů plavidel: plastové kanoe a dvou různých raftů.

Kanoe Samba

dvoumístná kanoe. Lze doplnit sedačku pro třetího pasažéra.

Dvoumístná plastová kanoe v sobě spojuje klasický a moderní vzhled. V žádném případě však neustupuje z pohodlnosti, cestovního komfortu a bezpečnosti – díky speciální konstrukci ji nelze potopit, je snadno manévrovatelná a disponuje výbornou stabilitou. Zesílené dno je ochranou proti proražení nebo prodření lodi, což je oproti laminátovým lodím neocenitelnou výhodou. Pro vícedenní cestování se hodí uvazovací oka, s jejichž pomocí snadno zajistíte všechno své vybavení.

Výrobcem plastových kanoí Samba je firma Železný s.r.o.

Půjčovna kanoe Jizera

Raft – Denali Hobit

sedmimístný raft

Nezáleží, zda hledáte loď pro pohodlné splouvání řeky s rodinou nebo náročnou jízdu v divokých vlnách s partou kamarádů – na všech místech Vám Hobit poskytne potřebné bezpečí a ochranu. Díky symetrické konstrukci a důmyslnému samovylévacímu systému definitivně končí éra, kdy byl kormidelník při každé větší vlně „ošplíchnut“ zezadu vlnou a nohy měl takřka neustále ve vodě. Raft je vyroben z odolného materiálu, je rychlý, dobře ovladatelný a samovylévací dno zaručuje pohodlné sezení.

Rafty Denali vyrábí česká firma Robfin s.r.o.

Symetrický segmentový raft se samovylévací funkcí.

Kajak – Rainbow Reaction

kajak vhodný na turistiku

Kajak Rainbow Reaction nabízí ideální kombinaci ovladatelnosti a rychlosti. Je vhodný pro výuku základních kajakářských dovedností. Své uplatnění najde pro turistickém putování po klidných řekáchi v rozbouřených peřejích.

Základní parametry

  • Délka: 319cm
  • Objem: 270l
  • Váha: 22kg
Půjčovna kajak Jizera