Půjčovna lodí Malá Skála

/Půjčovna lodí Malá Skála
Půjčovna lodí Malá Skála 2017-11-06T19:35:29+00:00

Půjčovna LoděKoza.cz sídlí na Malé Skále. Snažíme se nabídnout plnou šíři služeb pro naše zákazníky. Na Malé Skále provozujeme: půjčovnu lodí, restauraci a parkoviště. Díky tomu nás najdete na několika místech najednou. Dovolte, abychom Vám popsali nabízené služby

Půjčovna lodí Malá Skála

Od letošní sezóny provozujeme na Malé Skále také půjčovnu lodí. Zajišťujeme kompletní vodácké vybavení za bezkonkurenční ceny. Pro plavbu po Jizeře můžete zvolit plastové kanoe nebo rafty. Samozřejmostí pro nás je široký informační servis, instruktáž začátečníků, popis vybrané trasy a individuální přístup. Lodě navíc zdarma dovezeme na zvolené místo.

Ceník půjčovny lodí jsme se snažili udělat co nejjednodušeji. Oproti konkurenci se lišíme tím, že cena je konečná. Nehrozí tedy navyšování o další poplatky, které je běžné v jiných půjčovnách. V ceně je veškeré potřebné vodácké vybavení. Přistavení na místo začátku plavby a odvoz půjčeného materiálu zpět je také zdarma.

Nástupní místo se nachází na Malé Skále u lávky přes Jizeru, nad maloskalským jezem. Na nástupním místě klidná voda. Začátečníci tak mají čas a prostor naučit se základy ovládání lodě. Poté následuje jeden z vrcholů celé plavby -maloskalský jez.

jez Malá Skála

Restaurace Ostrov

Restaurace Ostrov patří mezi zaběhnuté podniky na Malé Skále. Přestože funguje pouze během letní sezóny, mezi místními se těší velké oblibě. Restauraci najdete u vstupu do Autokempu Ostrov. V nabídce služeb najdete: velký výběr jídel a pití, širokou nabídku zmrzlin a nanuků, polopenze i plné penze pro skupiny, místnost pro kuřáky i nekuřáky, stolní fotbálek.

půjčovna malá skála

Parkoviště na Malé Skále

Parkoviště na Malé Skále je nejnovější služba, kterou jsme začali na Malé Skále provozovat. Nachází se u silnice 1/10 poblíž benzínové čerpací stanice. Pro zákazníky naší půjčovny lodí se jedná o doporučené místo k parkování. Nástupní místo se totiž nachází přímo na druhé straně silnice.

parkoviště Malá Skála